Federaal logo
FEDERALE PORTAALSITE
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français Klicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehen Click here to see the site in English
Verkiezingen
7 juni 2009
  electionHomeAlt  
  Verkiez.
homepage
 
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Brussels Hoofdstedelijk Parlement Kanton Sint-Joost-Ten-Node Kanton Brussel Kanton Brussel Kanton Brussel Kanton Sint-Gillis Kanton Anderlecht Kanton Sint-Jans-Molenbeek Kanton Schaarbeek Kanton Sint-Joost-Ten-Node Kanton Elsene Kanton Elsene Kanton Ukkel Kanton Anderlecht
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Evolutie stemopneming
Statistieken
Verkiezingsresultaten 2004
 
  Europees Parlement
Vlaams Parlement
Waals Parlement
Brussels Gewest
Duitstalige Gemeenschap
Meer info over deze website
Verkiezingsinfo FOD Binnenlandse Zaken
Stemmen bij volmacht
Europees Parlement  
Vlaams Parlement  
Waals Parlement  
Brussels Gewest  
Duitstalige Gemeenschap  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2009 > Brussels Hoofdstedelijk Parlement > Voorkeurstemmen > Kanton Brussel
 
Logo van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement
 Brussels Hoofdstedelijk Parlement : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. De kolom (IV) toont welke titularissen verkozen zijn. Deze informatie is echter enkel zichtbaar ...Meer info
    Kanton Brussel
Naar Resultaten Afdrukken
N-VA  
 2009/06/08 13:44:58.
         
  1 DE RIDDER Paul 121            
  2 MBUNGU-DINKUENO Linda 34            
  3 SADONES André 17            
  4 ZAKA Atia 19            
  5 BULENS Jan 18            
  6 RAMPELBERG Sara 33            
  7 MARTIN Nic 19            
  8 GEERAERTS-DEN HONDT Annie 21            
  9 CAMPS Maurits 15            
  10 COLOMBIER Linda 15            
  11 WILMS Herman 13            
  12 LUCKX Magdalena 16            
  13 PAUWELS Erik 19            
  14 VRANCKX Lieve 19            
  15 DEVOS Christophe 16            
  16 VAN den BERGH Clémence 10            
  17 VANLOUWE Karl 41            
 
         
  1 VANLOUWE Karl 43            
  2 RAMPELBERG Sara 19            
  3 DEVOS Christophe 10            
  4 MBUNGU-DINKUENO Linda 14            
  5 MARTIN Nic 12            
  6 ZAKA Atia 10            
  7 RUYTJENS Willem 10            
  8 GEERAERTS-DEN HONDT Annie 9            
  9 WILMS Herman 11            
  10 LUCKX Magdalena 10            
  11 CAMPS Maurits 13            
  12 COLOMBIER Linda 10            
  13 SADONES André 11            
  14 VRANCKX Lieve 10            
  15 VAN den BERGH Clémence 11            
  16 DE RIDDER Paul 32            
 

 
 
 
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse Zaken
Top van deze pagina
dot Be logo decoratie