Federaal logo
FEDERALE PORTAALSITE
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français Klicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehen Click here to see the site in English
Verkiezingen
7 juni 2009
  electionHomeAlt  
  Verkiez.
homepage
 
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Parlement van de Duitstalige Gemeenschap Kanton Eupen Kanton Sankt-Vith
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Evolutie stemopneming
Statistieken
Verkiezingsresultaten 2004
 
  Europees Parlement
Vlaams Parlement
Waals Parlement
Brussels Gewest
Duitstalige Gemeenschap
Meer info over deze website
Verkiezingsinfo FOD Binnenlandse Zaken
Stemmen bij volmacht
Europees Parlement  
Vlaams Parlement  
Waals Parlement  
Brussels Gewest  
Duitstalige Gemeenschap  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2009 > Parlement van de Duitstalige Gemeenschap > Voorkeurstemmen > Kanton Eupen
 
Logo van het Parlement van de Duitstalige Gemeenschap
 Parlement van de Duitstalige Gemeenschap : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. De kolom (IV) toont welke titularissen verkozen zijn. Deze informatie is echter enkel zichtbaar ...Meer info
    Kanton Eupen
Naar Resultaten Afdrukken
SP  
 2009/06/07 20:22:31.
         
  1 LAMBERTZ Karl-Heinz 1.899            
  2 STOFFELS Resi 428            
  3 SIQUET Louis 413            
  4 ROTHEUDT Nadine 316            
  5 SERVATY Charles 257            
  6 NEYCKEN - BARTHOLEMY Kirsten 281            
  7 HOFFMANN René 142            
  8 COLLAS Yvonne 154            
  9 SIMON Véronique 159            
  10 PLOTTES Juliette 165            
  11 VELZ Jean-Luc 172            
  12 DELHEZ-FISCHER Änny 200            
  13 KLINKENBERG Erwin 445            
  14 PITERS Marianne 178            
  15 PAULY Pierre 166            
  16 LEJEUNE Karin 141            
  17 SPODEN Arthur 165            
  18 BARTS Tamara 173            
  19 SCHROEDER Freddy 170            
  20 BALICEVAC Fahreta 179            
  21 SCHMITZ Berni 188            
  22 KNAUF Céline 174            
  23 STROUGMAYER Marcel 258            
  24 PELAEZ BAYO Patricia 158            
  25 STOFFELS Edmund 574            
 

 
 
 
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse Zaken
Top van deze pagina
dot Be logo decoratie